Секції та комісії НТШ

 

ДІЙСНІ ЧЛЕНИ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМ. ШЕВЧЕНКА В УКРАЇНІ
(станом на 1 лютого 2021 р.)

          (прізвище, ім’я, рік народження, осередок/комісія, дата обрання дійсного члена Товариства)

  1. Александрович Володимир (1956 р.н.) Історична комісія (8.Х.2019)
  2. Андрейків Олександр (1942 р.н.) Комісія механіки (28.III.1992)
  3. Андрейчин Михайло (1940 р.н.) Тернопільський осередок, Медична комісія (9.XII.2006)
  4. Андрейчук Надія (1954 р.н.) Комісія всесвітньої літератури ім. М. Лукаша (8.Х.2019)
  5. Андрушків Богдан (1947 р.н.) Тернопільський осередок (28.XI.2009)
  6. Базилевич Роман (1937 р.н.) Комісія інформатики і кібернетики (28.III.1992)
  7. Бакай Олександр (1938 р.н.) Комісія фізики (24.XI.2007)
  8. Банах Онуфрій (1934 р.н.) Хемічна комісія (8.Х.2019)
  9. Банах Тарас (1968 р.н.) Комісія математики (8.ІХ.2017)
  10. Библюк Нестор (1935 р.н.) Комісія екологічних технологій (17.XII.2005)
  11. Бистрицька Елла (1959 р.н.) Тернопільський осередок, Історична комісія (27.II.2015)
  12. Білецький Володимир (1950 р.н.) Хемічна комісія, Донецьке відділення (22.X.1998)
  13. Білинський Борис (1933 р.н.) Лікарська комісія (15.XII.1992)
  14. Білоніжка Петро (1935 р.н.) Геологічна комісія (23.XI.2002)
  15. Бобало Юрій (1945 р.н.) Комісія електроніки і електротехніки (8.ІХ.2017)
  16. Бойчишин Лідія (1973 р.н.) Хемічна комісія (8.ІХ.2017)
  17. Болеста Іван (1950 р.н.) Комісія фізики (8.ІХ.2017)
  18. Бомба Андрій (1949 р.н.) Рівненський осередок, секція математичного моделювання та обчислювальних методів (26.XI.2011)
  19. Брикайло Євген (1938 р.н.) Видавничо-поліграфічна комісія (17.XII.2005)
  20. Бродин Михайло (1931 р.н.) Комісія фізики (28.XI.2009), Київ
  21. Вірченко Ніна (1930 р.н.) Комісія математики (24.XI.2007), Київ
  22. Возняк Григорій (1933 р.н.) Тернопільський осередок, Інженерно-технічна комісія (26.XI.2011)
  23. Войтович Леонтій (1951 р.н.) Історична комісія (20.VI.2013)
  24. Волошин Любов (1942 р.н.) Комісія образотворчого та ужиткового мистецтва (8.Х.2019)
  25. Вольвач Петро (1938 р.н.) Кримський осередок (17.XII.2005)
  26. Габлевич Марія (1950 р.н.) Комісія всесвітньої ліератури (22.X.1998)
  27. Ганіткевич Ярослав (1929 р.н.) Лікарська комісія (28.III.1992)
  28. Гарасим Ярослав (1973 р.н.) Комісія фольклористики (8.ІХ.2017)
  29. Гачкевич Олександр (1944 р.н.) Комісія механіки (26.XI.2011)
  30. Гелей Степан (1941 р.н.) Історична комісія (17.XII.2005)
  31. Гирич Ігор (1962 р.н.) Історична комісія (17.XII.2005), Київ
  32. Гладишевський Роман (1958 р.н.) Хемічна комісія (27.II.2015)
  33. Глушко Михайло (1955 р.н.) Етнографічна комісія (17.XII.2005)
  34. Гнатишин Оксана (1959 р.н.) Музикознавча комісія (8.Х.2019)
  35. Гнатюк Михайло (1947 р.н.) Літературознавча комісія (8.ІХ.2017)
  36. Головач Юрій (1957 р.н.) Комісія фізики (9.XII.2006)
  37. Гончар Михайло (1952 р.н.) Біохемічна комісія (8.ІХ.2017)
  38. Горинь Василь (1936 р.н.) Літературознавча комісія (8.ІХ.2017)
  39. Гречило Андрій (1963 р.н.) Комісія спеціальних (допоміжних) історичних дисциплін (27.II.2015)
  40. Грица Софія (1932 р.н.) Музикознавча комісія (8.ІХ.2017), Київ
  41. Грицак Ярослав (1960 р.н.) Історична комісія (28.III.1992)
  42. Гриценко Павло (1950 р.н.) Мовознавча комісія (8.ІХ.2017), Київ
  43. Грицков’ян Ярослав (1931 р.н.) Літературознавча комісія (20.VI.2013), НТШ в Польщі
  44. Гунько Степан (1937 р.н.) Видавничо-поліграфічна комісія (22.X.1998)
  45. Гураль Павло (1938 р.н.) Правнича комісія (27.II.2015)
  46. Дацишин Олександра (1941 р.н.) Комісія механіки (8.ІХ.2017)
  47. Дзюба Іван (1931 р.н.) Літературознавча комісія (22.X.1998), Київ
  48. Диба Юрій (1964 р.н.) Комісія архітектури та містобудування (8.ІХ.2017)
  49. Добко Тетяна (1959 р.н.) Комісія бібліографії і книгознавства (8.Х.2019), Київ
  50. Дутка Володимир (1950 р.н.) Хемічна комісія (8.ІХ.2017)
  51. Железняк Микола (1960 р.н.) Президія НТШ, Філологічна секція (28.XI.2009), Київ
  52. Жив’юк Андрій (1960 р.н.) Рівненський осередок, секція історії (8.ІХ.2017)
  53. Жулинський Микола (1940 р.н.) Літературознавча комісія (22.X.1998), Київ
  54. Завалій Ігор (1960 р.н.) Комісія матеріалознавства (27.II.2015)
  55. Загнітко Анатолій (1954 р.н.) Донецьке відділення, Мовознавча комісія (26.XI.2011)
  56. Загородній Анатолій (1951 р.н.) Комісія фізики (27.II.2015), Київ
  57. Заячківська Оксана (1960 р.н.) Лікарська комісія (8.ІХ.2017)
  58. Збожна Ольга (1943 р.н.) Тернопільський осередок (8.Х.2019)
  59. Зіменковський Борис (1940 р.н.) Лікарська комісія (24.XI.2007)
  60. Івашків Василь (1958 р.н.) Комісія фольклористики (27.II.2015)
  61. Ільницька Луїза (1939 р.н.) Комісія бібліографії і книгознавства (15.XII.1992)
  62. Ільницький Микола (1934 р.н.) Літературознавча комісія (28.III.1992)
  63. Каличак Ярослав (1947 р.н.) Хемічна комісія (27.II.2015)
  64. Капраль Мирон (1968 р.н.) Історична комісія (8.Х.2019)
  65. Карась Анатолій (1950 р.н.) Філософська комісія (23.XI.2002)
  66. Кашкадамова Наталія (1946 р.н.) Музикознавча комісія (9.XII.2006)
  67. Кияк Богдан (1945 р.н.) Комісія фізики (8.ІХ.2017), Київ
  68. Кияк Юліан (1946 р.н.) Лікарська комісія (27.II.2015)
  69. Кияновська Любов (1955 р.н.) Музикознавча комісія (9.XII.2006)
  70. Кіндрацький Богдан (1956 р.н.) Комісія механіки (27.II.2015)
  71. Кіцера Олександр (1931 р.н.) Лікарська комісія (9.III.1995)
  72. Климишин Іван (1933 р.н.) Комісія фізики (15.XII.1992)
  73. Ковалишин Василь (1950 р.н.) Лікарська комісія (8.Х.2019)
  74. Ковальчук Іван (1951 р.н.) Географічна комісія (23.XI.2002)
  75. Ковбуз Мирослава (1933 р.н.) Хемічна комісія (9.III.1995)
  76. Козак Богдан (1940 р.н.) Театрознавча комісія (28.XI.2009)
  77. Козаренко Олександр (1963 р.н.) Музикознавча комісія (23.XI.2002)
  78. Козловський Ігор (1954 р.н.) Донецьке відділення (8.Х.2019)
  79. Корнійчук Валерій (1953 р.н.) Літературознавча комісія (8.ІХ.2017)
  80. Котур Богдан (1952 р.н.) Хемічна комісія (17.XII.2005)
  81. Кравець Ярема (1943 р.н.) Літературознавча комісія (23.XI.2002)
  82. Красневич Андрій (1940 р.н.) Біохемічна комісія (9.III.1995)
  83. Крикун Микола (1932 р.н.) Комісія спеціальних (допоміжних) історичних дисциплін (23.XI.2002)
  84. Криса Богдана (1947 р.н.) Літературознавча комісія (9.III.1995)
  85. Крушельницька Марія (1934 р.н.) Музикознавча комісія (17.XII.2005)
  86. Кузик Степан (1946 р.н.) Географічна комісія (8.Х.2019)
  87. Купчинська Зоряна (1964 р.н.) Мовознавча комісія (8.Х.2019)
  88. Купчинський Олег (1934 р.н.) Комісія допоміжних історичних дисциплін та публікації джерел (28.III.1992)
  89. Куцик Петро (1966 р.н.) Економічна комісія (8.Х.2019)
  90. Кушнір Роман (1954 р.н.) Комісія механіки (22.X.1998)
  91. Лизанчук Василь (1937 р.н.) Філологічна секція (8.Х.2019)
  92. Литвин Микола (1957 р.н.) Історична комісія (8.ІХ.2017)
  93. Лукіянець Богдан (1944 р.н.) Комісія фізики (8.ІХ.2017)
  94. Луцик Максим (1942 р.н.) Біохемічна комісія (9.III.1995)
  95. Лучка Людмила (1964 р.н.) Дніпровський осередок, Історична комісія (8.Х.2019)
  96. Максимчук Валентин (1950 р.н.) Комісія фізики Землі (27.II.2015)
  97. Масненко Віталій (1963 р.н.) Черкаський осередок, Історична комісія (17.XII.2005)
  98. Матешук-Вацеба Леся (1957 р.н.) Лікарська комісія (26.XI.2011)
  99. Матковський Орест (1929 р.н.) Геологічна комісія (28.XI.2009)
  100. Мельник Володимир (1952 р.н.) Філософська комісія (8.Х.2019)
  101. Мельник Ярослава (1954 р.н.) Літературознавча комісія (8.ІХ.2017)
  102. Мельничук Богдан (1952 р.н.) Тернопільський осередок, Філологічна комісія (8.ІХ.2017)
  103. Мідяна Галина (1959 р.н.) Хемічна комісія (8.ІХ.2017)
  104. Міляєва Людмила (1925 р.н.) Комісія образотворчого та ужиткового мистецтва (23.XI.2002), Київ
  105. Мозер Міхаель (1969 р.н.) Мовознавча комісія (26.XI.2011), Австрія
  106. Мойсишин Василь (1959 р.н.) Івано-Франківський осередок, Механіко-математична комісія (28.XI.2009)
  107. Монолатій Іван (1976 р.н.) Івано-Франківський осередок, Історична комісія (8.ІХ.2017)
  108. Мриглод Ігор (1960 р.н.) Комісія фізики (26.XI.2011)
  109. Мудрий Мар’ян (1970 р.н.) Історична комісія (8.ІХ.2017)
  110. Назарчук Зіновій (1952 р.н.) Комісія матеріалознавства (23.XI.2002)
  111. Наумко Ігор (1951 р.н.) Геологічна комісія (8.ІХ.2017)
  112. Нахлік Євген (1956 р.н.) Літературознавча комісія (8.ІХ.2017)
  113. Никифорчин Григорій (1946 р.н.) Матеріалознавча комісія (24.XI.2007)
  114. Новосядлий Богдан (1957 р.н.) Комісія фізики (8.ІХ.2017)
  115. Опейда Йосип (1942 р.н.) Донецьке відділення, Хемічна комісія (28.XI.2009)
  116. Остафійчук Богдан (1948 р.н.) Комісія фізики, Івано-Франківський осередок (20.VI.2013)
  117. Павличко Дмитро (1929 р.н.) Літературознавча комісія (9.XII.2006), Київ
  118. Павлунь Микола (1952 р.н.) Геологічна комісія (8.Х.2019)
  119. Павлюк Степан (1948 р.н.) Етнографічна комісія (22.X.1998)
  120. Панасюк Володимир (1926 р.н.) Комісія механіки (28.III.1992)
  121. Пасько Ігор (1940 р.н.) Донецьке відділення (24.XI.2007)
  122. Пахаренко Василь (1964 р.н.) Черкаський осередок, Філологічна секція (8.Х.2019)
  123. Пахльовська Оксана (1956 р.н.) Літературознавча комісія (23.XI.2002), Київ
  124. Пелих Володимир (1949 р.н.) Комісія фізики (26.XI.2011)
  125. Петрух Любов (1946 р.н.) Лікарська комісія (27.II.2015)
  126. Пиріг Любомир (1931 р.н.) Лікарська комісія (8.ІХ.2017), Київ
  127. Плічко Анатолій (1949 р.н.) Комісія математики (8.ІХ.2017), Кропивницький
  128. Пляцко Роман (1952 р.н.) Комісія фізики (9(25).III.1995)
  129. Позняк Степан (1943 р.н.) Географічна комісія (26.XI.2011)
  130. Поліщук Володимир (1953 р.н.) Черкаський осередок, Філологічна секція (8.ІХ.2017)
  131. Похмурський Василь (1933 р.н.) Матеріалознавча комісія (9.III.1995)
  132. Прикарпатський Анатолій (1953 р.н.) Комісія математики (28.III.1992)
  133. Притула Микола (1946 р.н.) Комісія математики (17.XII.2005)
  134. Притула Ярослав (1943 р.н.) Комісія математики (8.Х.2019)
  135. Просалова Віра (1958 р.н.) Донецьке відділення, Літературознавча комісія (27.II.2015)
  136. П’ятаченко Сергій (1965 р.н.) Сумський осередок (8.Х.2019)
  137. Ровенчак Іван (1958 р.н.) Географічна комісія (20.VI.2013)
  138. Саврук Михайло (1942 р.н.) Комісія механіки (24.XI.2007)
  139. Савчук Варфоломій (1945 р.н.) Дніпровський осередок, комісія фізики (8.ІХ.2017)
  140. Салига Тарас (1942 р.н.) Літературознавча комісія (22.X.1998)
  141. Сапеляк Оксана (1945 р.н.) Секція етнографії та фольклористики (8.ІХ.2017)
  142. Сварник Галина (1959 р.н.) Археографічна комісія (8.Х.2019)
  143. Сварник Іван (1952 р.н.) Археографічна комісія (8.ІХ.2017)
  144. Свинко Йосип (1934 р.н.) Тернопільський осередок, Еколого-географічна комісія (8.ІХ.2017)
  145. Світленко Сергій (1957 р.н.) Дніпровський осередок, Історична комісія (8.ІХ.2017)
  146. Сеник Любомир (1930 р.н.) Літературознавча комісія (24.XI.2007)
  147. Сербенська Олександра (1929 р.н.) Мовознавча комісія (28.III.1992)
  148. Середницький Ярослав (1942 р.н.) Комісія матеріалознавства (23.XI.2002)
  149. Сибірний Андрій (1948 р.н.) Біохемічна комісія (8.ІХ.2017)
  150. Скальський Валентин (1954 р.н.) Комісія матеріалознавства (8.ІХ.2017)
  151. Служинська Зиновія (1936 р.н.) Лікарська комісія (17.XII.2005)
  152. Соболь Валентина (1955 р.н.) Донецьке відділення, Комісія давньої української літератури (27.II.2015)
  153. Сова Андрій (1980 р.н.) Комісія тіловиховання і спорту ім. Івана Боберського (8.ІХ.2017)
  154. Содомора Андрій (1937 р.н.) Комісія всесвітньої літератури (15.XII.1992)
  155. Сосса Ростислав (1956 р.н.) Географічна комісія (28.XI.2009), Київ
  156. Стеблій Феодосій (1931 р.н.) Історична комісія (9.XII.2006)
  157. Стемпень Станіслав (1952 р.н.) Історична комісія (22.X.1998), Польща
  158. Стойка Ростислав (1950 р.н.) Біохемічна комісія (23.XI.2002)
  159. Стріха Максим (1961 р.н.) Комісія фізики, Комісія всесвітньої літератури ім. М. Лукаша (27.II.2015), Київ
  160. Строцень Богдан (1959 р.н.) Тернопільський осередок, Археологічна комісія (8.ІХ.2017)
  161. Сулим Георгій (1948 р.н.) Комісія механіки (15.XII.1992)
  162. Супрун-Яремко Надія (1941 р.н.) Комісія фольклористики, Рівненський осередок, секція музичного фольклору (28.XI.2009)
  163. Тарас Ярослав (1944 р.н.) Етнографічна комісія (27.II.2015)
  164. Тимошенко Леонід (1955 р.н.) Дрогобицький осередок, Історична секція (8.ІХ.2017)
  165. Томашевський Ярема (1929 р.н.) Лікарська комісія (22.X.1998)
  166. Третяк Платон (1947 р.н.) Екологічна комісія (23.XI.2002)
  167. Федасюк Дмитро (1955 р.н.) Комісія інформатики і кібернетики (9.XII.2006)
  168. Федірко Віктор (1946 р.н.) Комісія матеріалознавства (8.Х.2019)
  169. Федорук Олександр (1938 р.н.) Комісія образотворчого та ужиткового мистецтва (8.Х.2019), Київ
  170. Фелонюк Андрій (1982 р.н.) Історична комісія (8.ІХ.2017)
  171. Франко Оксана (1939 р.н.) Етнографічна комісія (8.Х.2019)
  172. Хороб Степан (1949 р.н.) Івано-Франківський осередок, комісія філології та фольклористики (24.XI.2007)
  173. Царик Любомир (1955 р.н.) Тернопільський осередок, Еколого-географічна комісія (8.Х.2019)
  174. Чорнопиский Михайло (1934 р.н.) Комісія фольклористики (20.VI.2013)
  175. Шаблій Олег (1935 р.н.) Географічна комісія (15.XII.1992)
  176. Шевчук Василь (1928 р.н.) Хемічна комісія (15.XII.1992)
  177. Шевчук Володимир (1954 р.н.) Комісія фізики (27.II.2015)
  178. Шендеровський Василь (1942 р.н.) Комісія фізики (23.XI.2002), Київ
  179. Шмігер Тарас (1980 р.н.) Комісія всесвітньої літератури ім. М. Лукаша (27.II.2015)
  180. Штойко Павло (1952 р.н.) Географічна комісія (8.Х.2019)
  181. Юхновський Ігор (1925 р.н.) Комісія фізики (28.III.1992)
  182. Якимович Богдан (1952 р.н.) Історична комісія (8.ІХ.2017)
  183. Яковенко Наталя (1942 р.н.) Історична комісія (8.Х.2019), Київ
  184. Яремійчук Роман (1936 р.н.) Геологічна комісія, Івано-Франківський осередок (23.XI.2002)
  185. Яремко Юрій (1961 р.н.) Комісія фізики (8.Х.2019)
  186. Ясиновський Юрій (1944 р.н.) Музикознавча комісія (15.XII.1992)
  187. Ясній Петро (1952 р.н.) Комісія механіки, Тернопільський осередок (20.VI.2013)
  188. Ятчишин Йосип (1943 р.н.) Хемічна комісія (9.XII.2006)
  189. Яців Роман (1956 р.н.) Комісія образотворчого та ужиткового мистецтва (8.ІХ.2017)
  190. Яцків Ярослав (1940 р.н.) Комісія фізики (22.X.1998), Київ