Наукове товариство ім. Шевченка глибоко сумує з приводу передчасної смерті дійсного члена НТШ, доктора фізико-математичних наук, професора Володимира Кириловича Маслюченка

Математична громада Наукового товариства ім. Шевченка, математики Львівського національного університету імені Івана Франка, НУ «Львівська політехніка» та Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України глибоко сумують з приводу передчасної смерті дійсного члена НТШ, завідувача кафедри математичного аналізу Чернівецького  національного університету імені Юрія Федьковича, доктора фізико-математичних наук, професора Володимира Кириловича Маслюченка та висловлюють щирі співчуття рідним, близьким, колегам та учням покійного.

          На превеликий жаль, Україна втратила визначного математика, блискучого педагога, фундатора математичної школи в Чернівцях, популяризатора математики, глибокого спеціаліста з історії математики, патріота, громадянина, багатогранну особистість, непересічні таланти якого проявлялися не лише у науково-педагогічній діяльності, але і в мистецтві - музиці та поезії. Власне таким ми пам’ятатимемо Володимира Кириловича.

          Хай буде йому пухом рідна земля!

Від імені Президії Наукового товариства ім. Шевченка,
Математичної комісії НТШ, математичних кафедр ЛНУ ім. Івана Франка
та НУ «Львівська політехніка», ІППММ ім. Я.С. Підстригача НАН України —
Р.М. Кушнір, Я.Г. Притула, І.Й. Гуран, П.І. Каленюк, М.М. Зарічний,
Т.О. Банах, О.Б. Скасків, В.О. Пелих, А.В. Загороднюк, Х.Й. Кучмінська, Р.М. Пляцко

 

Більше про професора В.К. Маслюченка
по лінку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

http://fmi.org.ua