Наукове товариство імені Шевченка в Україні висловлює свої глибокі співчуття з приводу смерті довголітнього Президента Національної академії наук України, академіка Бориса Євгеновича Патона

         Наукове товариство імені Шевченка в Україні висловлює свої глибокі співчуття з приводу смерті видатного організатора науки, всесвітньовідомого вченого в галузі зварювальних технологій та матеріалознавства, визначного державного і громадського діяча, довголітнього Президента Національної академії наук України, академіка Бориса Євгеновича Патона.

         Борис Євгенович був взірцем дослідника, управлінця та громадянина, вирізнявся могутнім талантом та працездатністю. Він всебічно сприяв розширенню співпраці  НАН України та Наукового товариства імені Шевченка після відновлення у 1989 році його діяльності в Україні, яка  принесла суспільству немало вагомих результатів. Це співробітництво набирає особливої актуальності в час гострої потреби консолідації української громадськості, української спільноти усього світу задля протидії зовнішнім загрозам і прямій агресії та недопущення  деінтелектуалізації  суспільства. 

         Щиро сумуємо і співчуваємо всім працівникам Академії, рідним, колегам і учням покійного. Хай буде йому пухом рідна земля!

 

         Голова Наукового товариства імені Шевченка в Україні,
         академік НАН України                            Р. М. Кушнір

Більше інформації про Бориса Євгеновича Патона за лінком НАН України:

http://nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=6761

 
ДолученняРозмір
PDF icon paton.pdf758.16 КБ