Світла пам'ять Генію музики, Маестру - Мирославові Скорику.

Пішов у вічність наш Геній музики, наш Маестро, Людина, яку щиро любила і якою гордилась вся Україна - Мирослав Скорик.

Ми пам’ятаємо всі зустрічі з його  неповторною музикою: концерти, майстерне акомпонування, диригування, високе оперне мистецтво, чудодійність музичного супроводу фільмів. Кожного разу він торкався  своїми звуками та наших глибинних струн душі і життєдайність його мелодики була просто незбагненною. Це філософія буття, це стрімкість темпераменту, це зваблива цнотливість, це життєдайна перемога правди і свободи.

Серце нашого Композитора завжди було з українським народом та з нашою Землею: у Сибіру, в Москві, на Майданах, на війні. Звуки його музики будуть звучати в наших вуличках, заквітчаних луках, в наших джерелах, горах, морських хвилях, наших посмішках і сльозах.

Подібно до того, як світло згаслої зірки  освітлює Всесвіт, його музика, любов до України торуватиме нам шлях до вільної душі. Мирослав Скорик був одним з шляхетних  Мистецьких Авторитетів  Української нації. Кожне спілкування з його мелодіями було святом, примушувало думати, працювати над собою, розвиватись і творити! Пан Мирослав буде жити, допоки душі людської  буде торкатись справжня музика. Вічная, світла та добра  пам'ять…

 

Президія та Лікарська комісія НТШ в Україні

Львіський національний медичний університет імені Данила Галицького

Українське лікарське товаристо у Львові

ДолученняРозмір
Image icon m.skoryk.jpg45.2 КБ