До 150-річчя від заснування Наукового товариства імені Шевченка створено прогулянковий маршрут місцями НТШ у Львові

 

До 150-річчя від заснування Товариства імені Шевченка створено прогулянковий маршрут місцями НТШ у Львові – для львів’ян та гостей міста, що цікавляться історією Товариства. Проект реалізовано у співпраці з компанією WalQlike, а сама прогулянка має вигляд інтерактивного квесту з використанням мобільного додатку, що пропонує текстовий супровід до кожної локації та цікаві завдання до виконання учасниками.

Двогодинний маршрут проходить центральною частиною Львова і дає можливість дізнатися про визначних діячів Товариства (Володимира Гнатюка, Володимира Левицького, Івана Франка, Михайла Грушевського та ін.) та основні здобутки НТШ у: видавничій справі, освіті, науково-дослідницькій праці; a також про музейні колекції та бібліотечні збірки Товариства. Серед локацій квесту – будівлі, якими користувалося Товариство в різні періоди свого існування і львівські пам’ятки присвячені діячам НТШ.

Квест доступний безкоштовно у додатку WalQLike для Android та iOS пристроїв: обирайте місто Львів та маршрут “Слідами діячів Наукового Товариства Шевченка”. А наповнення – орієнтоване на широку аудиторію, починаючи від середнього шкільного віку.

Тож чекаємо вас на маршруті! Бажаємо корисно та пізнавально провести час!

Партнер проекту: компанія WalQlike, walqlike.com
           
Автори квесту: Ігор Мриглод, Олеся Мриглод, Христя Слободян
Експерти, редактори: Андрій Фелонюк, Галина Мацюк
Англомовна версія: Марта Швед, Юлія Белущенко-Семків, Христя Слободян
Фотограф: Василь Джала

 

Зворотній зв’язок для відгуків та ідей покращення квесту Христя Слободян (Facebook/ Messenger)

ДолученняРозмір
PDF icon Інфо_Квест_НТШ1.63 МБ