Відбулася презентація 1 і 2 томів Енциклопедії „Наукове товариство ім. Шевченка“

Відбулася презентація 1 і 2 томів Енциклопедії

„Наукове товариство ім. Шевченка“

Наукове товариство імені Шевченка (НТШ) за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації 11 липня ц.р. провели презентацію 1 і 2 томів Енциклопедії „Наукове товариство ім. Шевченка“.

Про історію створення, діяльність НТШ за понад 140-річний період та потребу в її висвітленні в енциклопедичному виданні розповів голова НТШ Роман Кушнір. На презентації виступили автори статей до енциклопедії: Роман Пляцко, Олег Шаблій, Юрій Ковалів, Андрій Фелонюк, Роман Яців, Іван Ровенчак та Іван Сварник (водночас ще як представник бібліотечних установ Львівської області), а також представник НТШ у Польщі Валентина Соболь.

У презентації взяли участь представники низки бібліотек Львова та Львівської області, до фондів яких були передані презентовані видання.

P.S. Енциклопедія „Наукове товариство ім. Шевченка“ є важливим культурно-просвітницьким проектом, який привертає увагу широких кіл громадськості до історичних засад розвитку освіти і науки в Україні. Основною метою видання цієї багатотомної Енциклопедії є надання читачеві різнобічного уявлення про різні історичні періоди діяльності найдавнішої української академічної наукової установи (з 1873 р. по даний час) задля забезпечення розвитку національної науки і освіти.