ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ ПОПОВИЧ

ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ ПОПОВИЧ

(01.08.1948 – 13.11.2016)

Наукове товариство імені Шевченка (НТШ) в Україні з глибоким жалем зустріло звістку про передчасну смерть на 69-му році життя дійсного члена НТШ – Василя Степановича Поповича — відомого українського вченого-механіка, доктора технічних наук, професора, лауреата премії імені М.О. Лаврентьєва НАН України, заступника директора  з наукової роботи Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України. Василь Попович — автор біля 220 наукових праць, у тому числі 3 монографій. Результати його фундаментальних і прикладних досліджень є вагомим внеском у розвиток термомеханіки, зокрема, у розробку моделей та методів розрахунку термонапруженого стану термочутливих елементів конструкцій за умов складного теплообміну.

16 листопада 2016 р. о 18:00 відбудеться парастас у каплиці навпроти Личаківського цвинтару.

17 листопада о 11:00 – відправа у каплиці навпроти Личаківського цвинтару, після якої похоронна процесія вирушить на Голосківський цвинтар.

У нашій пам’яті назавжди збережеться спогад про нього як людину щирої, доброзичливої, повністю відданої справі утвердження і розвитку науки вдачі. Дуже сумуємо і висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного.