Митрополит Андрей: пастирська опіка українських молодіжних, гімнастично-руханкових і спортових товариств

 

У середу 23 грудня відбудеться урочистість з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження видатного українського релігійного, громадського і державного діяча, благодійника, опікуна і мецената національної освіти і культури, руханково-спортового руху першої половини XX ст. – митрополита Андрея Шептицького.

Співорганізатори заходу – кафедра олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури та комісія тіловиховання і спорту імені Івана Боберського Наукового товариства імені Шевченка.

У програмі – виступи з науковими повідомленнями та перегляд документального фільму 1930 р. «Свято молоді «Рідної Школи»» у якому зафіксовані унікальні кадри участі митрополита Андрея у цьому заході.

Окрім викладачів і студентів Львівського державного університету фізичної культури в урочистості візьмуть участь представники освітянських установ та громадських організацій – Львівського обласного будинку учителя,УПТ «Рідна школа», УСО «Пласт», ТУСК «Обнова» та інших.

Захід розпочнеться о 16.00 в актовій залі головного корпусу Львівського державного університету фізичної культури (вул. Костюшка, 11).

Запрошуються усі бажаючі!

 

ДолученняРозмір
Image icon andrey_afisha.jpg958.57 КБ