З глибоким сумом повідомляємо, що 14 серпня 2023 р. на 59-му році життя відійшла у вічність театрознавець, докторка мистецтвознавства, дійсна членкиня Наукового товариства імені Шевченка — Майя Володимирівна Гарбузюк

Майя Гарбузюк народилася 6 травня 1965 року у Львові. У 1991 році закінчила Київський державний інститут театрального та кіномистецтва ім. Карпенка-Карого за фахом "Театрознавство", а згодом аспірантуру у цьому ж виші. У 2007 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Сценічні прочитання трагедії "Гамлет" В. Шекспіра у львівських театрах (1796-1997 рр.)".

По закінченні інституту десять років працювала редактором літературної частини Львівського академічного театру ім. М. Заньковецької

Працювала на кафедрі театрознавства та акторської майстерності Львівського університету від початку її створення у 1999 році. Була головною редакторкою театрознавчого часопису "Просценіум" ЛНУ ім. І. Франка.

Прощання з Майєю Гарбузюк відбудеться у вівторок, 15 серпня, у церкві Св. Михайла у Львові, а ховатимуть театрознавицю в середу, 16 серпня, в селі Івано Франкове, повідомили на кафедрі культурології Українського католицького університету.