ПЕКЕЛЬНА ВІЙНА ЗА ЦИВІЛІЗАЦІЙНИЙ ВИБІР В ЦЕНТРІ ЄВРОПИ - ВИКЛИК УСЬОМУ СВІТУ!

 

ПЕКЕЛЬНА ВІЙНА ЗА ЦИВІЛІЗАЦІЙНИЙ ВИБІР В ЦЕНТРІ ЄВРОПИ - ВИКЛИК УСЬОМУ СВІТУ

«Хто визволиться сам, той буде вільний,
Хто визолить кого, в неволю візьме»

Леся УКРАЇНКА

Геноцид української нації державою – терористом Російською Федерацією на 22-му році XXI століття став справжнім іспитом усього світу на відданість ідеалам демократії, ідеалам фундаментальних людських цінностей: свободи, рівності, братерства, які у підсумку сповідують перемогу Добра над Злом, Світла над Темрявою. За них споконвіку  боролися як окремі народи, так і окремі особистості, про яких ми довідуємося з  античних міфів, легенд,  мудрих казок народів світу, які часто закінчуються перемогою добра над злом. Україна сьогодні стала символом міфічного Антея, чи славного Котигорошка з однойменної української казки, яка безстрашно бореться з сучасним Змієм-Гориничем – РФ в особі Володимира Путіна.  У цьому всенародному спротиві ми демонструємо чудеса героїзму, мужності,  винахідливості. Натомість ворог демонструє нечувану жорстокість, цинічність і підступність обстрілюючи мирні міста, села, ядерні об’єкти забороненою найновішою сучасною зброєю з неба, суші, моря.  Ця мирна, пісенна, мальовнича Країна стоїть на передовій лінії фронту, відчайдушно захищаючи світові цивілізаційні цінності, майбутнє людства. Реально Україна прийняла потужний удар від князя Темряви у звитязі за Світло, за майбутнє усього людства, усієї прекрасної планети Земля. І це не пафос. Це правда. Це УЖЕ неоголошена світова війна, розв’язана державою-терористом, яка зруйнувала усю міжнародну архітектуру мирного співіснування, що повстали після руйнівної Другої світової війни з мільйонними жертвами мирних людей на планеті. Тому щонайменше дивними виглядають твердження НАТО і ще деяких потужних країн, що вони не можуть закрити небо над Україною, бо це ніби то буде початок Третьої світової війни. Але Третя світова війна розпочалася 24 лютого 2022 року, коли Російська Федерація о 4-ій годині ранку віроломно напала на спочиваючу у мирному сні мирну Україну!  Путін, погрожуючи ядерною кнопкою, розраховує на страх, який паралізував керівництво країн НАТО. Проте слід чітко зрозуміти, що цей панічний страх є найкращим енергетичним пальним для цього монстра-психопата, яке живить і надихає його на подальший руйнівний вояж із ще більшим завзяттям. Так що зачистивши Україну він неодмінно піде далі. Ви не заховаєтеся за спиною цієї  чудової країни, яка є справжнім ДУХОВНИМ ФОРПОСТОМ усього людства, шансом на ВІДРОДЖЕННЯ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ЛЮДСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ, АНТИЧНИХ ЦІННОСТЕЙ ГАРМОНІЇ І КРАСИ!  То ж подолайте свій страх, свою малодухість і станьте поруч з відважною Україною на останній переможний бій з князем Темряви. Разом ми переможемо і впевнено здобудемо Світло, здобудемо МАЙБУТНЄ!!!

Завершу дуже важливими рядками з «Пророка» геніальної Лесі УКРАЇНКИ:

Я духові серцем сказав:

«Навіщо ти будеш мене серед ночі? // Навіщо сі тихі уста розв’язав? // І речі надав їм пророчі? // Оспалі тут люди, в них в’ялі серця, // Народ сей не вдавсь на борця”

Мій дух промовляє мені:

«Ставай, вартовий, без вагання на чати! // Хоч люди замлілі у сій стороні, // На голос твій будуть мовчати, // Та слава про них загримить до зірок, // Що є з їх народу пророк».

Львів, Наталя ГУМНИЦЬКА